Photoshop Magazin

PM Forum » Atölye » Dijital Grafik

« önceki 1 2 sonraki »

Cevapla Önce yenileri göster

Nazan Öncel albüm kapağı

webliya
Çok daha güzel yapılabilirdi. Dudaktaki manipulasyondan bahsediyorum.

dogukanaksu

Bu gerçek kapa değil değil mi? En azından biri değil desin, dudakğı geçtim artık arkadaki seri ilan sayfaları ne öyle.

color
beklerim sahsen boyle birsey.... ! bence hic sasirma dogukan

acdc
Albüm kapağı içib çok kötü çalışma. Bu arada Nazan öncel şaşı mı yoksa bana mı öyle geldi

dogukanaksu

Nazan Öncelin bir kaç şarkısını severim ama bu da nesi böyle, müzik marketlerde diğer albümlerin arasında hiç dikkat çekeceğini sanmıyorum. Ancak tipografi demiyeceğim, tipografi bozması siyah beyaz zeminden kırmızı fermuarlı dudakları farkeden olursa belki biraz olsun kapak amacına ulaşmış olurda raflarda kendisini farkettirir.  Soğuk bir yüz ifadesi, yüksek kontrastta tipografik yazı bloklarından oluşan bir tişört ve vesikalık fotograf zemini gibi yukarıdan aşağı doğru indirilmiş seri ilan sayfaları, şaka gibi gerçekten...

sun_dizayn

nazan önceli tanımasam SAW 6 geldi zannedicem sinemalara... hadi dudak kırmızı. fermuarın metal kısımları neden kırmızı?

itici....Confused
sun_dizayn2008-12-24 14:54:54

Silinmiş Hesap
seri ilanlar şarkı yada albüm ismi ile alakalıdır muhtemelen ama arkadaşın dediği gibi manüpülasyon daha iyi olabilirdi.

concon

webliya
Valla Doğukan bu az önce gelen basın bülteni yani gerçek 27 aralıkta müzik marketlerde olacak olan albümün kapağı.

webliya
orjinal görsel çok büyük olduğu için yukarıdaki küçülttüm. Ama sadece manipüle edilmiş olan dudaktan ayrıntı yollarsam işçiliği daha iyi görmüş olursunuz.

concon
İğrenç olmuş bence...

dogukanaksu

aa gerçekten şaka bu, hani detaysız olanını beğenmiyoruzda, detayına inince .. :)

ser_dar

bence güzel olacakmış ama direkten dönmüş...evet dudaktaki fermuar tam bir facia...ya t-shirt i  yada zemini  kullanmalıydı diye düşünüyorum...

kısacası yola çıkarken doğru çıkmış ama iyi bitirememiş....tipografik karmaşanın içinde özensiz bir çalışma ..kötü bir işçilik...

exkobe
abaowww halka filmindeki korkunç kıza dönmüş:S
dudaktaki manüpülasyon yetersiz olmuş. kim yapmış acaba...

websitesine girip kontrol edeyim dedim. gerçektende doğruymuş. bu ara Nazan Öncel'in web sitesindede trojan saldırıyor pc yeDead dikkatli olun derimOuch
exkobe2008-12-24 15:21:36

webliya
Albüm ile ilgili ayrıntılarıda paylaşayım da sonuçta kapak tasarımı bu albüm için yapılmış. Buyrun albüm bilgileri aşağıda.

/COLOR]Albüm Hakkında Bilgi

Nazan Öncel Hatırına Sustum’la hayatımızda sevgiye yer açıyor Nazan Öncel’in eski Türk filmleri tadındaki, 11 yeni şarkısının yer aldığı Hatırına Sustum albümü 27 Aralık’tan itibaren huzurlarınızda. Ünlü bestecinin sanat yönetmenliğini üstlendiği, bestelerini ve sözlerini yazdığı albümünü ister gözlerinizi kapatıp, ister bir sevgiliyle dans ederek dinleyebilirsiniz. Ağırlıklı olarak Beyaz Kelebekler’den Ercüment Ateş’in ağlayan gitar damarı, Janti’nin piyanosu, Şaban Gölge’nin inleyen kemanı, Vic Chesnutt ve Hakan Kurşun’un hüzünlü gitarlarıyla birçok değerli müzisyen 70’lerden günümüze kadar uzanan Hatırına Sustum’da ruhumuzu doyuruyorlar. Nazan Öncel, ‘insanın tek derdi aşk olmasa da kendimize bir iyilik yapalım ve mutluluk hakkımızı elden bırakmadan hayatımızda sevgiye ve sevmeye değer her şeye yer açalım,” diyor, duygu, düşünce ve sevgi dilinde. Nazan Öncel kaleminden damıtılmış, tatlı-acı hikâyeleri, hayat ve beraberindeki gerçeklik duygusuna hâkim şarkıların albümü Hatırına Sustum’u Avrupa Müzik, müzik sevenlerle buluşturuyor. Gönülden sevgilerimizle,[webliya2008-12-24 15:24:59

webliya
ser_dar

bence güzel olacakmış ama direkten dönmüş...evet dudaktaki fermuar tam bir facia...ya t-shirt i  yada zemini  kullanmalıydı diye düşünüyorum...

kısacası yola çıkarken doğru çıkmış ama iyi bitirememiş....tipografik karmaşanın içinde özensiz bir çalışma ..kötü bir işçilik...

Bu görüşe bende katılıyorum çıkış nokası ve gidişat iyi ama fermuarın kulp kısmı olmamış. Onun renginin kırmıza dönüştürülmeside problemli konumu vs. kısacası emanet duruyor. Bu fermuar konusunda bir manipülasyon yarışması mı yapsak acaba:)

ser_dar
alın işte başka bir çıkış noktası   :)))

dogukanaksu

webliya
ser_dar

Bu görüşe bende katılıyorum çıkış nokası ve gidişat iyi ama fermuarın kulp kısmı olmamış. Onun renginin kırmıza dönüştürülmeside problemli konumu vs. kısacası emanet duruyor. Bu fermuar konusunda bir manipülasyon yarışması mı yapsak acaba:) 

Görsellerin ben PM tarafından her yarışmaya 4 görsel olarak verilmesinden yanayım. 4 görsel pm tarafından verilecek insnalarda bu görsellere göre oluşturacak manipülasyonu, tabi biraz zor gibi her yarışmaya 4 görsel.

caner_m

tek kelimeyle iğrenç abi fazla eleştirmeye gerek bile yok baksanıza haline Big%20smile

caner_m
anaaa hadi kapağı geçtik dielim bide sitesine bakarmısınız lütfen ya ben bukadar görselliği kötü olan bi site görmedim LOL

« önceki 1 2 sonraki »

Şuan Bu Başlığı Gezenler: